Tricouri și informații. We are online. :)

images

ACS SMART GALAȚI anunță că-n următoarele zile, vor fi achizionate tricouri cu emblema clubului. Ele vor fi înmânate tuturor copiilor de la club care sunt serioși, muncesc și joacă șah din plăcere și pasiune. Ele vor fi purtate la toate turneele de șah din Galați și din România.

De asemenea, anunțăm că colaborăm cu cluburile din Galați și din țară pentru transferuri, împrumuturi sau duble legitimări pentru a întări echipele de la Campionatele Naționale pe Echipe Juniori de la Iași. De altfel, avem o relație deschisă cu toate cluburile din Galați, pentru ca la Iași, orașul nostru să ia cât mai multe medalii și pentru ca juniorii din Galați să progreseze și să se întoarcă pe malul Dunării cu medalii.

Anunțăm că-n perioada următoare, clubul nostru va organiza diverse acțiuni pentru a atrage cât mai mulți copii în frumusețea jocului și de a se inscrie în cadrul clubului nostru, într-un mediu plăcut, armonios și plin de performanțe.

Antrenorii noștri lucrează zilnic și caută metode pentru îmbunătățirea continuuă a clubului.

P.S. – Va asteptam si pe adresa de facebook a clubului.

ACS SMART GALAȚI – fiindcă ne place succesul! 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *